02188493107

با توجه به گستردگی استفاده از محصولات HP در سطح جهان، وابستگی سازمان‌های گوناگون در سراسر جهان به محصولات این شرکت بزرگ روز به روز افزایش پیدا کرده است به شکلی‌ که بدون اغراق فعالیت طبیعی‌ بسیاری از شرکت‌ها وابسته به کارکرد منظم و بی‌‌وقفه محصولات این شرکت است.

به همین دلیل شرکت HP مبادرت به فروش بسته‌های پشتیبانی‌ و نگهداری محصولات خود در زمینه‌های مختلف از قبیل محصولات ذخیره‌سازی، سرورها، پرینترها و محصولات زیرساخت شبکه کرده است. شرکت HP معتقد است فارغ از آن که مشتریان چگونه از محصولات استفاده کنند یا تا چه میزان مراقب تجهیزات باشند ممکن است این تجهیزات طی زمان به دلایلی خارج از کنترل آن‌ها نیاز به تعمیر پیدا کنند. به باور این شرکت با استفاده از این بسته‌ها، طول عمر محصولات به طور چشمگیری افزایش پیدا می‌­کند و اصطلاحا‌ً Down Time تا حد قابل قبولی کاهش خواهد یافت. این بسته‌ها چه در زمان گارانتی‌ و چه پس از اتمام آن قابل ارائه هستند و از نظر سرویس‌دهی‌ تنوع گسترده‌ای دارند.

در واقع باید HP Care Pack را افزونه‌ای دانست که در سطح جهان علاوه بر گارانتی استاندارد، عرضه می­‌شود و سطوح متفاوتی از خدمات را برای مشتریان پوشش می‌دهد.

با توجه به این نکته که سرویس‌های HP Care Pack در ایران به صورت مستقیم قابل ارائه نیست و با نظر به اینکه بیش از ۹۰ درصد از سرورهای مورد استفاده در کشورمان از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند، شرکت ایمن دیده‌بان شبکه (ایده‌نت) اقدام به طراحی و ارائه سرویس‌های HP Care Pack نموده و با توجه به در اختیار داشتن متخصصان با تجربه این رشته، بسته‌های پشتیبانی‌ و نگهداری ویژه‌ و اختصاصی با نام تجاری سانیار را برای عرضه به مشتریان ایرانی محصولات HP آماده کرده است.

سانیار که در لغت به معنی‌ نگهبان است، همانند سرویس‌های شرکت HP دارای تنوع مناسبی بوده و مطابق نیاز شرکت‌ها و محصولات موجود در ایران طراحی شده است. سانیار همانطور که از نامش پیداست همچون یک نگهبان عمل کرده و مانند بیمه‌ای برای حداکثر آسودگی خاطر از فعال‌ماندن تجهیزات حساس از جمله سرور‌ها و ذخیره‌سازها طراحی شده است. در واقع اولویت این سرویس بومی‌سازی‌شده حذف هرگونه مشکل در تجهیزات و یا به حداقل رساندن زمان حل مشکل است.

  1. در مرحله اول، کارشناس شرکت ایده‌نت برای بازدید سرورها، به شرکت مورد نظر مراجعه و فرم‌های ارزیابی سخت‌افزاری مربوطه را پر می‌کند. این مرحله، هیچ بار مالی برای شرکت متقاضی در بر نخواهد داشت.
  2. در مرحله دوم، اعضای تیم سانیار با بررسی فرم‌ها، شرایط موجود را جهت ارائه خدمات بررسی می‌کنند.
  3. در مرحله سوم، طرح متناسب با شرایط شرکت مزبور انتخاب می‌شود.
  4. در مرحله چهارم پیشنهاد شرکت که حاوی توضیحات طرح انتخاب شده، تعهدات شرکت و هزینه‌های محاسبه شده است، آماده و ارسال می‌گردد.
  5. شرکت متقاضی پس از مطالعه پیشنهاد ارائه شده و رفع ابهامات احتمالی با مشورت با کارشناسان شرکت ایده‌نت، توافق نهایی خود را اعلام می‌‌کند.
  6. قرارداد سانیار آماده و جهت امضای نهایی ارسال می‌گردد.
مراحل سرویس سانیار