HPE Proliant DL345 Gen10 Plus و ثبت دو رکورد جهانی در زمینه‌ی مجازی‌سازی


این سرور با ثبت دو رکورد جهانی در بنچمارک VMmark 3، یکه تازی خود را در عملکرد مجازی‌سازی به اثبات رسانده است.
VMmark 3 بنچمارکی است که با استفاده از آن، کمپانی‌های فروش سخت‌افزار و دیگران به ارزیابی عملکرد، مقیاس‌پذیری و میزان مصرف انرژی پلت‌فرم‌های مجازی‌سازی می‌پردازند.
سرور HPE Proliant DL345 Gen10 Plus با پردازنده‌های AMD EPYC 7762 به عنوان پردازنده‌ی 4-node 1Pو 4-node 1P vSAN دو رکورد جهانی را ثبت نموده و با ٪۴۱ عملکرد بهتر، رقیب خود سرور DELL EMC PowerEdge R7515 را پشت‌سر گذاشته است.
HPE Proliant DL345 Gen10 Plus با ارائه‌ی پردازنده‌های نسل سوم AMD EPYC، عملکردی عالی را روی مدل تک‌سوکت به نمایش می‌گذارد.

مجازی‌سازی در کلاس جهانی

این سرور از ظرفیت ذخیره‌سازی یک ذخیره ساز رک‌مونت دو یونیت بهره می‌برد تا توان داده‌پردازی‌های پرترافیک را داشته باشد و نرخ انتقال داده‌ی پیشرفته و سرعت شبکه‌ی بالاتری را ارائه کند.

پیکربندی HPE Proliant DL345 Gen10 Plus

– پردازنده AMD EPYC 7763، حافظه پنهان یا کش 2.45GHz 64C/128T, 256MB L3، 280W TDP64 GB 2Rx4 PC4-3200 MHz RDIMMs
– 4-node/1 socket, 1 processor/64 core/128 threads
– WMware vSAN با دو گروه دیسک به ازای هر هاست: دو عدد دیسک NVMe 1.6 TB به ازای هر هاست برای حافظه‌ی پنهان یا کش؛ ۸ دیسک NVMe 3.2 TB به ازای هر هاست برای ذخیره‌سازی.
– ذخیره ساز کلاس تجاری HP مدل Allerta 6000: مجهز به هوش مصنوعی، توانایی پیش بینی و جلوگیری از اختلالات در فرایند ذخیره‌سازی، سرویس‌دهی و عملکرد ماشین‌های مجازی، جلوگیری از هدررفت بیش از ۱.۵ میلیون ساعت بهره‌وری در اثر خواب و از‌کارافتادگی سرور.
مجازی‌سازی چگونه می‌تواند کسب و کار شما را بهبود بخشد؟
– تعداد هسته‌های بالاتر در پردازنده‌های AMD EPCY باعث می‌شود با سرور‌ها و پردازنده‌های کمتر، ماشین‌های مجازی یا VM بیشتری فراهم شود که این امر به کاهش هزینه‌های کلی مالکیت کمک میکند.
– کسب‌و‌کار‌های در حال رشد می‌توانند بار‌های پردازشی بیشتری را روی تک‌سروری متمرکز کنند که فضای پردازشی قابل گسترشی دارد.
– ظرفیت نهایی سرور‌ها مورد استفاده قرار می‌‌گیرد و حداکثر بهره‌برداری از منابع محدود IT به عمل می‌آید.
– راهکار‌های امتحان‌پس‌داده و تایید‌شده‌ی HPE و AMD، در زمان سریع‌تری به عملکرد بهینه دست می‌یابند.

عملکردی فراتر از مجازی‌سازی

سرور HPE Proliant DL345 Gen10 Plus با به کارگیری پردازنده‌های AMD EPCY که از پلتفرمی تک‌سوکت و ذخیره‌ساز رک‌مونت دو یونیت بهره می‌برند، مجموعه سرور‌های رک‌مونت اچ‌پی را گسترش داده است.
این پلتفرم جدید علاوه بر ثبت رکورد در توان مجازی‌سازی، با امنیت ذاتی، انعطاف‌پذیری و اتوماسیونی همراه است که شما از HPE و AMD و روش‌های کاری آنان انتظار دارید.
– پردازش منعطف: برای پایین آوردن هزینه از سری پردازنده‌های AMD EPCY 7002 و برای عملکرد بهتر و حافظه‌ی سریع‌تر از سری پردازنده‌های 7003 استفاده کنید.
– انعطاف‌پذیری ذخیره‌ساز: از درایو‌های حافظه‌ی 12 LFF SAS/SATA یا SFF SAS/SATA/NVMe استفاده کنید که تا ۲۶ درایو قابل ارتقا هستند، یا از ترکیبی از هر دو نوع درایو که با کنترلر‌های سه‌گانه(tri-mode) هماهنگ شده‌اند.

سرور‌های HPE با پردازنده‌های AMD EPYC

HPE که به تازگی تعداد مدل‌ سرور‌های رک‌مونت خود را که از پردازنده‌های AMD EPYC استفاده می‌کنند دو برابر کرده، راهکار‌هایی را فراهم کرده تا بتواند طیف وسیعی از پیکربندی¬های مورد تقاضای مشتریان را پوشش دهد.
سرور‌های HPE Proliant DL345 Gen10 Plus با پردازنده‌های AMD EPYC، به مشتریان امکان می‌دهد که از میان مدل‌ها سخت‌افزاری با توان پردازشی متفاوت، مدل مناسب خود را انتخاب نمایند.
HPE و AMD انعطاف‌پذیری، مولفه‌های امنیتی و کارایی بالا را بر اساس نیاز‌های بخصوص مشتریان ارائه می‌دهند.
این شرکت‌ها با به‌ کارگیری HCI و VDI ، تحلیل داده‌ها و عملیات پردازشی در بالاترین سطح، زیرساخت مورد نیاز را ایجاد می‌کنند تا تمامی راهکار‌ها، از رایانش مرزی(edge) گرفته تا ابری(Cloud) و هر چه میان این‌ها قرار می‌گیرد، در دسترس مشتریان قرار گیرد.
هر چه مراکز داده بیشتر مجازی‌سازی شود، سرور‌ها نیز باید مجهز به بالاترین سطوح تدافعی گشته تا به یاری مشتریان در جلوگیری، رهگیری و بازیابی سیستم مقابل حملات امنیتی شتافته و آن‌ها را مجهز به آخرین نوآوری‌ها در این زمینه نمایند.

HPE و AMD: کنار یکدیگر، عملکرد بهتر

سرور‌های توانمند HPE با توان پردازشی پردازنده‌های AMD EPYC، روش‌های کارآمد مجازی‌سازی را به شما ارائه می‌دهند که مولفه‌های امنیتی را دربرگرفته و زیرساخت مقرون‌به‌صرفه‌ی فن‌آوری اطلاعات را فراهم می‌کنند.
ـ  سرعت اجرای برنامه‌ها: توان اجرایی بالا به ازای هر وات و عملکرد اجرایی بالا به ازای هر هسته در قیاس با رقبا
– ارزشیابی در زمان سریع‌تر: …
– در مقابل تهدید‌های امنیتی از سیستم محافظت نموده و به سرعت عملیات را از نو آغاز می‌کند: برنامه‌ی silicon root of trust ، اثر انگشت دیجیتالی در سیلیکون ابداع می‌کند تا به کمک آن اطمینان حاصل شود که سرور با فریم‌ور آسیب‌دیده راه‌اندازی نمی‌گردد.
AMD Infinity Guard نیز توانایی‌های ضروری و پیشرفته‌ای برای مقابله با تهدید‌های درونی و بیرونی ارائه می‌دهد تا داده‌های شما را امن نگه دارد.
HPE و AMD، با قدرت و انعطاف چندین برنامه‌ی کاری را با تنها یک سرور اجرا می¬کنند و از این طریق نه تنها در بودجه‌ی سازمان‌ها صرفه‌جویی می‌کنند، بلکه دیجیتال شدن کسب‌و‌کار‌ها را نیز ممکن می‌سازند.

چکیده
بهترین انتخاب برای مجازی‌سازی 4-node 1P و دیگر دستورات کاری، سرور HPE Proliant DL345 Gen10 Plus است.
در کنفرانس HPE Discover 2022 در لاس‌وگاس، می‌توانید یکی دیگر از سرور‌های HPE به نام پاویلیون (Pavillion) را ببینید که بر اساس پردازنده‌های AMD طراحی شده است.
AMD مفتخر است که اسپانسر اصلی این کنفراس باشد، پس برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی پردازنده‌های AMD EPYC، شتاب‌دهنده‌های اینستینکت ساخت این کمپانی و بررسی راهکار‌های کلیدی در مخابرات و مجازی‌سازی و تولید سخت‌افزار، از غرفه‌ی ۳۰۲ دیدن به عمل آورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما