حراج‌های دوشنبه سایبری را از دست ندهید!

حراج‌های دوشنبه سایبری را از دست ندهید!

بعد از تخفیف‌ها و حراج‌های جمعه سیاه، نوبت به دوشنبه سایبری می‌رسد که هم اکنون حراج‌های شگفت‌انگیز آن آغاز شده است.

دوشنبه سایبری (Cyber Monday) یک اصطلاح بازاریابی برای معاملات حوزه­‌ی تجارت الکترونیک در دوشنبه پس از روز شکرگزاری در ایالات متحده است که خرده فروشان آن را برای تشویق مردم به خرید آنلاین  ساخته­‌اند.

شرکت مایکروسافت برای دوشنبه سایبری تخفیف‌های قابل توجهی را برای لپ‌تاپ‌های سری Surface در نظر گرفته است.

Microsoft Surface Laptop Go

 Microsoft Surface laptop go

با قیمت اولیه 700 دلار، قیمت آن به 550 دلار کاهش یافته است.

این لپ­تاپ مدلی به‌صرفه و اقتصادی است که دارای صفحه نمایشی با وضوح کمتر و سخت‌افزاری ضعیف‌تر نسبت به دیگر مدل‌ها است.

نسل دوم این لپ‌تاپ با نام Surface Go 2 که بهترین مشخصات فنی آن شامل 8GB رم و 128GB حافظه است نیز حدود 150 دلار تخفیف دارد و قیمت آن به 580 دلار کاهش یافته است البته نسخه ضعیف‌تر این محصول را می‌توانید با 400 دلار تهیه نمایید.

Microsoft Surface Pro 7 Surface Pro 7

این لپ‌تاپ تخفیف بالایی را در میان  محصولات موجود دارد و قیمت 1200 دلاری آن به 800 دلار رسیده است. این مدل دارای پردازنده core i5 اینتل در کنار 8GB رم و 256GB حافظه SSD است.

برای کسانی که به دنبال لپ‌تاپ‌های قدرتمندتری می‌گردند نیز مدلی با مشخصات فنی قوی‌تر و تخفیف بهتر وجود دارد؛ در این مدل از پرازنده core i7 اینتل در کنار 16GB رم و 512GB حافظه SSD استفاده شده است و قیمت آن نیز از 1900 دلار به 1300 دلار کاهش یافته است.

هیچ‌کدام از این مدل‌ها همراه با Typer Cover یا Surface Pen عرضه نمی‌شوند، اما مایکروسافت برای این لوازم جانبی نیز تخفیف‌هایی نیز ارائه می‌کند که می‌توانید آن‌ها را به عنوان یک بسته همراه با لپ‌تاپ تهیه کنید یا به صورت جداگانه.

Microsoft Surface Pro 7 Plus

برای گرفتن این لپ‌تاپ و بهره‌مندشدن از تخفیف 250 دلاری آن باید بسته این محصول را به صورت یکجا خریداری کنید و نمی‌توانید لپ­تاپ را به صورت جداگانه بخرید؛ بسته این محصول هم شامل Typer Cover است که قیمت 130 دلاری آن نیز در این بسته به 50 دلار رسیده است.

این مدل با دو ویژگی فنی متفاوت ارائه می‌گردد که تنها تفاوت آن‌ها در پردازشگرشان است، هر دو نسخه دارای 8GB رم و 128GB حافظه SSD هستند در شرایطی که نسخه ضعیف‌تر با قیمت 650 دلار از پردازشگر core i3 اینتل استفاده می‌کند و نسخه قوی‌تر آن با قیمت 750 دلار از پردازنده core i5 شرکت اینتل بهره می‌برد.

Microsoft Surface Laptop 4Surface laptop4

این لپ‌تاپ 15 اینچی نیز در اکثر مدل‌های خود 150 دلار کاهش قیمت داشته است به شکلی که قیمت کنونی آن پایین‌ترین قیمت تا به امروز بوده است.

پردازنده این مدل Ryzen 7 است که نسبت به لپ­تاپ مدل Laptop 3 عملکرد بهتری را دارد همچنین این مدل از 16GB رم و 512GB حافظه SSD استفاده می‌کند و قیمت آن نیز 1550 دلار است.

نسخه قوی‌تر این محصول را نیز می‌توانید با 32GB رم و 1TB حافظه تهیه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما