HPE Care Pack چه خدماتی ارائه می‌کند و در ایران چگونه از این خدمات استفاده کنیم؟

HPE Care Pack

HPE Care Pack یک بسته خدماتی است که خدمات جامع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را ارائه می‌کند که در بخش سخت‌افزار خدماتی از قبیل تشخیص عیب و پشتیبانی از راه‌دور و تعمیر یا تعویض در محل ارائه می‌گردد و در بخش نرم‌افزار این خدمات شامل پشتیبانی فنی، دسترسی از راه دور به نرم‌افزارها و بروزرسانی‌‌ها است.

شرکت HPE خدمت خود را در سطوح مختلفی ارائه می‌کند که هم برای سخت‌افزار و هم برای نرم‌افزار متفاوت است:

سرویس Next business day( NBD)

شما با خرید اشتراک این سرویس می‌توانید فقط در روزها و ساعت‌های کاری از خدمات پشتیبانی HPE استفاده کنید.

خدمات سخت‌افزاری در روز کاری بعدی برای سرویس‌­های تحت پوشش صورت می‌گیرد همچنین برای سرویس‌های خارج از پوشش نیاز به گرفتن تایید است که صدور تاییدیه در روز کاری بعد از ثبت درخواست انجام می‌گیرد و ارائه خدمات در روز کاری بعد از تایید که یعنی انجام خدمات در کل به دو روز کاری زمان نیاز دارد.

سرویس 24×7

این سرویس همان‌طور که از نامش پیداست در 24 ساعت و 7 روز هفته در دسترس است.

نحوه ارائه خدمات سخت‌افزاری بدین گونه است که تا 4 ساعت بعد از ثبت درخواست متخصصین در محل کار شما حضور خواهند یافت.

سرویس Call to repair (CTR)

همانند سرویس 24×7 این سرویس نیز در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات در دسترس است.

در مواقع بحرانی، HPE ظرف 6 ساعت سرویس خراب را به شرایط کاری برمی‌گرداند و در مواقعی که حادثه غیربحرانی باشد زمانی با شما هماهنگ و مقرر می‌گردد و 6 ساعت مورد نیاز برای تعمیر از آن زمان محاسبه می‌شود(حوادث بحرانی و غیر بحرانی را در ادامه توضیح خواهیم داد).

در تمامی این سرویس‌ها خدمات نرم‌افزاری ظرف 2 ساعت ارائه می­‌گردد البته این زمان با توجه به محدوده زمانی پشتیبانی در سرویس شما تغییر می‌­کند. همچنین در این سرویس‌ها، زمان پاسخگویی، می‌­تواند بر اساس فاصله شما از مراکز پشتیبانی HPE دو برابر یا بیشتر گردد.

شدت حادثه

حادثه­‌ها با توجه به اظهارات مشتری از نظر شدت در سه سطح دسته بندی می‌شود:

  • سطح1: شامل حوادثی با پیامدهای شدید تجاری می‌گردد مثل خارج شدن سیستم از دسترس، خرابی و از دست دادن اطلاعات و مسائل امنیتی.
  • سطح2: شامل حوادثی با پیامدهای محدود تجاری می‌گردد، مثل شرایطی که سیستم در دسترس است ولی برخی از عملکردها محدود شده‌اند یا کارایی به شدت کاهش یافته است.
  • سطح3: شامل حوادثی بدون پیامدهای تجاری می‌­شود، مانند وقتی که سیستم در حال تست و آزمایش باشد.

شایان ذکر است که حوادث بحرانی که شامل تعمیر در کمتر از 6 ساعت هستند حوادثی هستند که از نظر شدت در سطح1 قرارمی‌گیرند.

در حال حاضر شرکت HPE به دلیل وجود تحریم‌ها نمی­‌تواند در داخل ایران هیچ­گونه خدماتی ارائه دهد و بنابراین نمی‌توان از چنین خدماتی در ایران استفاده کرد؛ به همین خاطر شرکت ایمن دیده‌بان شبکه که سال‌هاست به کار فروش و خدمات پس از فروش محصولات HPE مشغول است بسته خدماتی­‌ای به نام سانیار را عرضه کرده است که تمامی خدمات HPE Care Pack را در ایران به صورت یکجا ارائه می‌کند.

سانیار بسته­‌ای برای ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری محصولات شرکت HPE است که شما هم اکنون می‌توانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید. با استفاده از این سرویس بومی، مشکلات و زمان بر طرف‌­سازی آن­‌ها برای شما به حداقل خواهد رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما