کنترلرهای  Smart Raid سرور Gen 10 Plus؛ قدرتمند و منعطف در خدمت ‌کسب‌وکارهای متنوع

HPE Smart Raid

کنترلرهای میکروچیپ Smart Raid سرور HPE Gen 10 Plus به طور اختصاصی برای این سرور طراحی شده‌اند. این کنترلرها از 12 گیگابایت بر ثانیه SAS و PCI-E 4.0 پشتیبانی می‌کنند و گزینه‌ای ایده‌آل برای به حداکثر رساندن عملکرد و پشتیبانی از سطوح پیشرفته RAID تا 8 گیگابایت حافظه کش محسوب می‌شوند.

این کنترلرهای سه‌حالته (SAS/SATA/NVMe) در حالت مختلط عمل کرده و عملیات‌های RAID و HBA را به طور هم‌زمان با یکدیگر ترکیب می‌کنند. کنترلرهای اسمارت‌رید  Gen 10 Plus قابلیت پشتیبانی از درایوهای متصل داخلی را ایجاد می‌کنند و همچنین برای داده‌ها در حالت استراحت (Data-at-rest) روی هر درایو دارای امکان رمزگذاری امن اسمارت‌رید، قابلیت رمزگذاری ارائه می‌کنند.

این کنترلرها عملکرد، امنیت و کارآیی مورد نیاز برای انجام عملیات‌های ذخیره‌سازی را برای کسب‌ و کارهای در حال توسعه شما به بهترین نحو ممکن در اختیارتان قرار می‌دهند.

 مدل‌های SR416i-a  و SR932i-p

در میان این کنترلرها مدل  SR932i-p Gen10 Plus همه‌کاره‌ترین، قوی‌ترین و امن‌ترین آداپتور رید PCI-E برای عملکردهای متنوع از کسب‌وکارهای کوچک گرفته تا عملیات‌های وسیع و حیاتی کسب‌وکارهای بزرگ‌تر است. این آداپتور 16 خط پهنای باند هاست PCI-E 4.0 را با 32 خط سه‌حالته (SAS/SATA/NVME) ارائه می‌کند که از 32 دستگاه ذخیره‌ساز که به شکل مستقیم متصل‌شده، پشتیبانی می‌کند. این آداپتور برای ارائه حداکثر کارآیی ممکن در زمینه کاربردهای مرتبط با RAID و HBA طراحی شده و توان عملیاتی دوطرفه تا 46 گیگابایت بر ثانیه و 3.5 میلیون IOPS، این آداپتور را دارای قابلیت‌های ضروری و انعطاف لازم برای برآورده‌کردن نیازهای پرمصرف‌ترین کاربران می‌کند.

مدل دیگر Smart Raid یعنی مدل SR416i-a Gen10 Plus یک کنترلر چندمنظوره با عملکردی قدرتمند و امنیت بالاست که همچون SR932i-p می‌تواند طیف گسترده‌ای از نیازها را در کسب‌وکارهای متنوع پوشش دهد. این مدل 8 خط پهنای باند هاست PCI-E 4.0 را با 16 خط سه‌حالته (SAS/SATA/NVME) ارائه می‌کند که از 32 دستگاه ذخیره‌سازکه به شکل مستقیم متصل‌شده پشتیبانی می‌کند. این آداپتور نیز برای ارایه حداکثر کارآیی ممکن در زمینه کاربردهای مرتبط با RAID و HBA طراحی شده و با توان عملیاتی دوطرفه تا 24 گیگابایت بر ثانیه و 3.5 میلیون IOPS، نیازهای گوناگون کاربران را پوشش می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما