سرور HPE ProLiant DL580 Gen10؛ بالاترین سطح انعطاف و امنیت

سرور HPE ProLiant DL580 Gen10 server؛ بالاترین سطح انعطاف و امنیت

سرور HPE ProLiant DL580 Gen10 server از محصولات بسیار ارتقاء¬پذیر با کارایی بالا است که نیازهای مرتبط با پایگاه‌داده، ذخیره‌سازی و گرافیکی را به شکلی مطمئن برطرف می‌کند.


سرور HPE ProLiant DL580 Gen10 server از محصولات بسیار ارتقاءپذیر با کارایی بالا است که نیازهای مرتبط با پایگاه‌داده، ذخیره‌سازی و گرافیکی را به شکلی مطمئن برطرف می‌کند.

سرور HPE ProLiant DL580 Gen10 server محصولی ایمن است و با قابلیت بسیار بالای توسعه‌پذیری در قالب شاسی 4U عرضه می‌شود. این محصول با بهره‌گیری از توان پردازش پردازنده‌های زئون اینتل که موجب افزایش قدرت 45 درصدی نسبت به نسل قبل شده و فراهم‌آوردن 6 ترابایت حافظه با سرعت 2666 مگاهرتز، پهنای باندی حدود 82 درصد بیشتر از نسل قبل در اختیار قرار میدهد و علاوه بر تمامی این ها در بهینه‌سازی مصرف انرژی نیز بسیار تاثیرگذار عمل می کند.
با در اختیار داشتن این سرور قدرتمند می‌توانید امکان استفاده از 16 درگاه PCIe 3.0 را با سادگی مدیریت خودکار HPE OneView و iLO 5 ترکیب کنید. عملکرد یکنواخت دستگاه منجر به نتایج بهتری برای کسب‌وکار شما و عملکرد بهتری در کارهای با حجم بالا می‌شود.

ارتقاء پذیری
سرور HPE ProLiant DL580 Gen10 server در صورت نیاز امکان افزایش تعداد پردازنده را از یک پردازنده تا 4 پردازنده فراهم می‌کند و با طراحی جایگاه درایو انعطاف‌پذیر که تا 48 درایو سایز کوچک SAS/SATA و تا 20 درایو NVMe را پشتیبانی می‌کند امکانات جذابی در اختیار مصرف‌کننده قرار می دهد.
این سرور از 16 جایگاه PCIe 3.0 پشتیبانی می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به 4 واحد پردازنده گرافیکی با اندازه کامل و کارت شبکه یا کنترلرهای ذخیره‌سازی اشاره کرد که امکان ارتقای این محصول را افزایش می دهند.
سرور HPE ProLiant DL580 Gen10 server در عین حال از 4 جایگاه انعطاف‌پذیر منبع‌ تغذیه با بازدهی انرژی 96 درصد پشتیبانی می‌کند و از طریق پیکربندی 2+2 و دامنه ولتاژ منعطف، انرژی بیشتر را برای دستگاه به ارمغان می‌آورد.

سروری ایمن و مطمئن
این سرورهای HPE به شکلی طراحی شده‌اند که برای محافظت از اساسی‌ترین فریم‌ورهای سرور بهترین امکانات را به کار می‌گیرند. این محصول از طریق Silicon Root of Trust صحت‌سنجی و اعتبارسنجی‌های لازم را انجام داده و از حمله به فریم‌ورها جلوگیری می‌کند.
در واقع پیش از آنکه سرور آغاز به کار کند، سیستم امنیتی میلیون‌ها کد را به اجرا می‌گذارد تا بالاترین سطح حفاظت برقرار گردد. همچنین در این محصول شاهد بررسی‌های 24 ساعته خودکار برای اعتبارسنجی فریم‌ورها هستیم و این امکانات در کنار سازوکار بازیابی امن شرایطی را ایجاد می‌کند که در صورت ایجاد مشکل، فریم‌ور در سریع‌ترین زمان به اولین نقطه پیش از ایجاد مشکل برگردد و بازیابی شود.
در نهایت ترکیب امکانات سرور با نرم‌افزار HPE OneView زیرساختی را ایجاد کرده که مدیریت کارکردهای خودکار سرور به روان‌ترین و ساده‌ترین شکل ممکن انجام پذیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما