مزیت‌های سرویس سانیار؛ بهترین سرویس پشتیبانی مشتریان ایرانی HP

Sanyar Service Advantages

با توجه به عدم ارائه سرویس‌های HP Care Pack در ایران و عدم امکان استفاده مستقیم از آن‌ها و با توجه به استفاده گسترده کسب‌وکارهای داخل کشور از سرورهای تولید HP، مجموعه ایمن دیده‌بان شبکه (ایده‌نت) اقدام به طراحی و ارائه سرویس‌های HP Care Pack نموده و با توجه به در اختیار داشتن متخصصان با تجربه در این رشته، بسته‌های پشتیبانی‌ و نگهداری ویژه‌ و اختصاصی با نام تجاری سانیار را برای عرضه به مشتریان ایرانی محصولات HP آماده کرده‌است.

سانیار مانند بیمه‌ای برای حداکثر آسودگی خاطر از فعال ماندن تجهیزات حساس HP Server & Storage طراحی‌شده و الویت این سرویس حذف هرگونه مشکل در تجهیزات و یا به حداقل رساندن زمان حل مشکل است. برای نیل به این اهداف مزیت‌های سرویس سانیار را در 10 مورد شمرده‌ایم که بهترین امکان پشتیبانی را برای مشتریان ایرانی سرویس‌های HP فراهم می‌کند:

 1. انجام بازديد فنی بدون دريافت هزينه در فاز صفر، گزارش از وضع موجود تجهيزات ضمن تدوين شناسنامه برای آن‌ها و ارائه راه‌حل برای بهينه‌سازی نگهداری و كاربری.
 2. انجام بازديد‌های دوره‌ای؛ انجام سرويس PM (Preventive Maintenance) و به‌روز‌رسانی‌های لازم برای جلوگیری از بروز نقص‌فنی در دستگاه.
 3. حضور كارشناسان فنی مجرب و آموزش‌ديده در محل در صورت بروز هر گونه مشكل سخت‌افزاری ظرف حداكثر دو ساعت برای حل مشکل.
 4. فراهم‌ساختن سرور جايگزين به جای دستگاه معيوب در صورت حساسيت كاری.
 5. فراهم کردن حداکثر آموزش‌های لازم در هر دو حوزه HP Server & Storage تا بیشترین امكانات دستگاه‌ها برای مشتریان قابل دست‌يابی باشد.
 6. تخفيف در قيمت قطعه در صورت نياز به جايگزينی قطعه معيوب که باعث كاهش بار مالی سازمان خواهد شد.
 7. جایگزینی قطعه معیوب به شکل فوری و در حداقل زمان ممكن.
 8. امكان دريافت مشاوره برای تجهيزات پشتيبان، دريافت سرويس‌های ارزش افزوده روی تجهيزات HP و مجازی‌سازی با حداقل هزینه ممکن.
 9. امكان دريافت مشاوره برای راه حل‌های امنيت اطلاعات به صورت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری.
 10. منعطف و سازگار با سطوح متفاوت توان مالی و توقع فنی.

اکنون که با مزیت‌های سرویس سانیار آشنا شدید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما، برای خرید این سرویس با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  خانه خدماتتماس ارتباط با ما