سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus؛ اوج قدرت و مدیریت هوشمند

HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus

اگر برای پیشبرد کسب‌وکار خود نیاز به توسعه کارآمد زیرساخت فناوری اطلاعات‌تان دارید سرور جمع‌وجور HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus که با انواع حجم کاری و محیط‌های مختلف سازگار است، عملکردی قدرتمند و تعادلی مناسب میان توسعه‌پذیری و تراکم را در اختیارتان قرار می‌دهد.

این سرور که برای ارائه حداکثر تطبیق‌پذیری و انعطاف‌پذیری طراحی شده، برای زیرساخت‌های فناوری اطلاعات چه فیزیکی و چه مجازی یا کانتینری گزینه‌ای ایده‌آل به حساب می‌آید.

سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus مجهز به پردازنده‌های نسل سوم زئون شرکت اینتل (Intel® Xeon® Scalable) دارای حداکثر 40 هسته، حافظه 3200 MT/s، PCI-E نسل چهار و نرم‌افزارهای افزودنی نگهبان اینتل (SGX) است. این محصول قابلیت‌های محاسباتی بسیار دقیق، حافظه، ورودی/خروجی و قابلیت‌های امنیتی ممتازی را برای مشتریانی ارایه می‌کند که حاضرند به هر قیمت بالاترین قدرت ممکن در زمینه عملکرد را به‌دست آورند.

نگاهی به امکانات ویژه DL360 Gen10 Plus

  • پشتیبانی از نسل سوم پردازنده‌های زئون اینتل جهت افزایش عملکرد محاسباتی

  • 64 خط PCI-E نسل چهار، فراهم‌کننده امکان استفاده از دستگاه‌های بیشتر، پهنای باند بیشتر و قابلیت‌های ورودی/خروجی بیشتر

  • پشتیبانی از آداپتورهای شبکه استاندارد صنعتی OCP 3.0 و در نتیجه افزایش انتخاب‌های کاربران

  • قابلیت‌های ذخیره‌سازی پیشرفته با کنترلرهای Tri-mode با پشتیبانی از درایوهای NVMe/SAS/SATA

HPE ProLiant DL360 Gen10 Plusقابلیت‌های کلیدی ProLiant DL360 Gen10 Plus

  • طراحی‌شده برای پرمصرف‌ترین و بالاترین حجم ‌کارها

سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus با این دیدگاه ساخته و طراحی شده که در بخش زیرساخت فناوری اطلاعات یک کسب‌وکار موجب افزایش کارکرد، سهولت استقرار و افزایش کارایی شود و در نهایت باعث کسب نتایج بهتر و سریع‌تر گردد. این سرورها به شکلی فوری بازخوردهای عملیاتی درباره عملکرد، دریافت می‌کنند و علاوه بر آن توصیه‌هایی برای تنظیم دقیق BIOS جهت برآوردن نیازهای متغییر کسب‌وکارها در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

  • ویژگی‌های امنیتی جامع

این سرور با دیدی جامع و 360 درجه نسبت به امنیت ساخته شده است. این ساختار یا اصطلاحا زنجیره امنیتی از زمان تولید سرور آغاز شده و هر جزء به کار رفته در آن به شکل مجزا مورد بررسی قرار می­‌گیرد تا به این طریق در فرایند تولید از هیچ نوع کنترل کیفی در زمینه مسائل امنیتی چشم­پوشی نشود.

تشخیص سریع سرور آسیب‌دیده در حدی که حتی به آن اجازه راه‌اندازی داده نشود، بازیابی خودکار بعد از یک رویداد امنیتی، اجرای سریع‌ترین سازوکارهای امنیتی برای بازگرداندن سرور به وضع عادی و ایمن‌ترین شیوه‌ها در زمان از کارانداختن سرور یا استفاده از آن به منظورهای دیگر، همه از جمله ویژگی‌های مهم امنیتی این محصول است.

  • مدیریت هوشمند

سرور HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus وظایف مدیریتی را ساده و خودکار می‌کند و به این شکل بنیان محکمی برای یک پلتفرم ابری هیبریدی استاندارد که به وسیله اتوماسیون فعال شده است ایجاد می‌کند. همچنین درگاه ILO همچون یک ساختار هوشمند مرکزی وضعیت سرور را تحت نظارت قرار می‌دهد و ابزارهایی را برای گزارش، مدیریت مداوم، هشدار مربوط به خدمات، مدیریت از راه دور و حل سریع مسائل در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما