دوره آموزشی LPIC-1؛ آموزش مفاهیم کلیدی لینوکس

LPIC-1

لینوکس یک سیستم عامل محبوب و متن‌باز شبه‌یونیکس است که به دلیل امکانات ویژه‌اش در سال‌های اخیر مورد استفاده گسترده بسیاری از کسب‌وکارها قرار گرفته است. در عین حال 90 درصد کل زیرساخت ابری از طریق لینوکس کار می‌کند و درصد عمده‌ای از سیستم‌عامل‌های گوشی‌های هوشمند هم بر پایه لینوکس طراحی شده‌اند.

با توجه به نکات گفته‌شده یادگیری اصول پایه‌ای کار با این سیستم عامل اهمیت ویژه‌ای برای همه افرادی دارد که قصد دارند در کسب‌وکارهای امروزی مشغول به کار شوند.

LPIC-1 اولین مدرک در بین مدارک چندسطحی موسسه حرفه‌ای لینوکس (LPI) است و دوره آموزشی LPIC-1 دانش مورد نیاز برای اخذ این مدرک بین‌المللی معتبر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

LPIC-1 مسائل ابتدایی برای کار با لینوکس را آموزش می‌دهد؛ نکاتی چون نصب و تنظیمات یک کامپیوتر با سیستم عامل لینوکس و همچنین تنظیم مسائل ابتدایی شبکه در آن.

محتواهای آموزشی مورد نیاز برای اخذ مدرک LPIC-1 به شکلی طراحی شده تا منعکس‌کننده جدیدترین دانش فنی روز باشد و مهارت‌های واقعی فرد و توان وی در مدیریت سیستم در دنیای واقعی را محک بزند. به این ترتیب اهداف این دوره آموزشی به مهارت‌های شغلی واقعی گره خورده و این مهارت‌ها در آزمون مربوط به این دوره بررسی و تجزیه و تحلیل می‌شوند.

افراد برای دریافت مدرک معتبر LPIC-1 نهایتا پس از شرکت در دوره آموزشی، باید در دو آزمون 101 و 102 شرکت کنند و در صورت قبولی مدرک بین‌المللی LPIC-1 را دریافت کنند.

اهداف دوره آموزشی

درک معماری یک سیستم مبتنی بر لینوکس

نصب و نگهداری یک ورک‌استیشن لینوکس

کار در خط فرمان لینوکس

مدیریت فایل‌ها، دسترسی به مجوزها و مدیریت امنیت سیستم

اجرای وظایف تعمیر و نگه‌داری نسبتا آسان همچون کمک به کاربران، افزودن کاربران به یک سیستم بزرگتر، بک‌آپ و ری‌استور، خاموش‌کردن و راه‌اندازی مجدد.

برای شرکت در این دوره آموزشی با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما