با سوئیچ‌های سیسکو کاتالیست سری 9300؛ بالاترین تراکم پهنای باند را تجربه کنید

سوئیچ‌های سیسکو سری کاتلیست 9300

سوئیچ‌های سیسکو  catalyst سری 9300، سوئیچ‌های قابل Stack کردن (یک‌پارچه‌سازی) شرکت سیسکو جهت مصارف امنیتی، اینترنت اشیا و فناوری‌های ابری است. این محصولات نسل جدید پلتفرم‌های سوئیچینگی است که بیشترین و گسترده‌ترین استفاده را در صنعت دارند.

سوئیچ‌های catalyst سری 9300 شالوده‌ای را برای بهره‌گیری از راهکار SD-Access سیسکو شکل می‌دهند. این سوئیچ‌ها با پهنای باند 1 ترابایت بهترین، انعطاف‌پذیرترین و بالاترین تراکم Stack پهنای‌باند را برای کاربران فراهم می‌کنند. سری 9300 اولین پلتفرم بهینه‌سازی‌شده برای استانداردهای شبکه‌‌های بی‌سیم Wi-Fi 6 و 802.11ac Wave2 است. این سوئیچ‌ها بیشینه‌های جدیدی را برای مقیاس شبکه تعریف کردند و همچنین برای استفاده‌های آتی با معماری x86 CPU آمادگی بیشتری دارند؛ امکاناتی که باعث می‌شود این محصولات قابلیت میزبانی کانتینرها، اجرای اپلیکیشن‌های شخص ثالث و اسکریپت‌ها را به شکل داخلی در سوئیچ داشته باشند.

سری کاتالیست 9300 برای فناوری «Cisco Stackwise» طراحی شده و از این‌جهت منعطف‌ترین معماری ممکن را دارد. این فناوری شیوه جدید خلاقانه‌ای است که از طریق آن امکان بهره‌گیری جمعی ازstack switch ها (سوئیچ‌های به هم متصل‌شده) فراهم می‌شود. در این شرایط اگر یک سوئیچ هم از مجموعه جدا شود کلیت ارتباط برقرارشده، دچار مشکل نخواهد شد. در این شرایط پیکربندی و اطلاعات روتینگ توسط هر سوئیچ موجود در stack به اشتراک ‌گذاشته می‌شود و در مجموع یک ساختار سوئیچینگ واحد ایجاد می‌شود.

شالوده‌ای برای بهره‌گیری از تکنولوژی SD-Access

تهدید‌های پیشرفته امنیتی مداوم، رشد تصاعدی دستگاه‌هایی که از اینترنت اشیا بهره می‌گیرند و استفاده از تکنولوژی‌های ابری همه نیازمند یک ساختار شبکه‌اند که از نوآوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پیشرفته برای خودکارسازی، ایمن‌سازی و ساده‌سازی شبکه‌های مشتریان استفاده کند. هدف از این ساختار شبکه، افزایش سرعت ارائه خدمات است تا در نهایت باعث افزایش درآمد کسب‌وکار شود.

Cisco DNA (معماری شبکه دیجیتال سیسکو) با بهره‌گیری از SD-Access ساختار شبکه‌ای است که کسب‌وکارها را در این مسیر یاری می‌دهد. این معماری نوعی معماری باز، قابل توسعه و مبتنی بر نرم‌افزار است که عملیات‌های شبکه یک کسب‌وکار را شتاب داده و ساده‌سازی می‌کند. این معماری قابل برنامه‌ریزی، کارکنان بخش فناوری اطلاعات شرکت را از کارهای تکراری و وقت‌گیر مرتبط با پیکربندی شبکه آزاد می‌کند تا بتوانند بر نوآوری تمرکز کرده و کسب‌وکارتان را متحول کنند.

Cisco Catalyst 9300 Switchesساختار امنیتی پیشرفته سوئیچ‌های سیسکو

بهره‌گیری از تجزیه‌ و تحلیل ترافیک رمزگذاری شده (ETA) بخشی از ساختار امنیتی پیشرفته این سری محصولات است. کاربران از طریق فناوری یادگیری ماشینی از امکان تشخیص و انجام اعمال متناسب علیه تهدیدها و مشکلات موجود در شبکه بهره‌مند می‌شوند. این امکانات شامل تشخیص بدافزار در ترافیک رمزگذاری شده و تشخیص ناهنجاری‌های توزیع‌شده است. همچنین پشتیبانی از AES-256 با الگوریتم رمزگذاری قوی MACsec 256 بیتی که در همه مدل‌ها موجود است از دیگر امکانات امنیتی سوئیچ‌های Cisco catalyst سری 9300 در نظر گرفته می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما