با توجه به نیاز خود بهترین طرح خدمات سانیار را انتخاب کنید

طرح خدماتی سانیار

سانیار سرویسی اختصاصی و بومی‌سازی شده است که ایمن دیده‌بان شبکه آن را به عنوان بدیلی برای سرویس جهانی HP Care Pack در ایران ارائه می­‌کند.

پیشتر به اهداف مورد نظر از طراحی سانیار و مراحل مختلف خدمت‌رسانی از طریق این سرویس اشاره کرده‌ایم.

طرح‌های خدمات سانیار

در این بخش نگاه دقیق‌تری به طرح‌های گوناگون سرویس سانیار خواهیم داشت. این سرویس دارای سه طرح خدمات از پیش تعیین‌شده و یک طرح ویژه و سفارشی است.

طرح برنزی: طرح برنزی برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی‌ آماده شده که در ساعات کاری استاندارد فعالیت می‌‌کنند. در این طرح ۹ ساعت در ۵ روز هفته (شنبه تا چهارشنبه)، خدمات پشتیبانی‌ در نظر گرفته شده است. در طرح برنزی سانیار متعهد می‌‌شود حداکثر تا ۴ ساعت پس از تماس شرکت تحت پشتیبانی‌ به محل مراجعه و مبادرت به رفع مشکل نماید. شرکت‌های تحت پوشش این طرح می‌توانند هر سال ۳ مرتبه، در صورت بروز حوادث تحت قرارداد با گروه سانیار تماس بگیرند. همچنین به صورت پیش‌فرض، این طرح شامل ۲بار مراجعه کارشناسان سانیار جهت به روز کردن Firmware سرورها و عملیات PM (Preventive Maintenance) است.

طرح نقره‌ای: این سطح از پشتیبانی‌ برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی‌ طراحی شده که در محدوده ساعات بیشتری فعالیت می‌‌کنند. در طرح نقره‌ای ۱۲ ساعت در ۵ روز هفته (شنبه تا چهارشنبه)، پشتیبانی‌ در نظر گرفته شده است. در این طرح، سانیار متعهد می‌‌شود حداکثر تا ۴ ساعت پس از تماس شرکت تحت پشتیبانی‌ به محل مراجعه و مبادرت به رفع مشکل نماید. شرکت‌های تحت پوشش این طرح می توانند هر سال ۴ مرتبه، در صورت بروز حوادث تحت قرارداد با گروه سانیار تماس بگیرند. همچنین به صورت پیش‌فرض، این طرح شامل ۲بار مراجعه کارشناسان سانیار جهت به‌روزرسانیFirmware  سرورها و عملیات PM (Preventive Maintenance)  است.

طرح طلایی: این طرح برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی با فعالیت‌های حساس و شبانه‌روزی در نظر گرفته شده. در این طرح، سانیار به صورت شبانه روزی (7I24) و با زمان پاسخگویی ۲ ساعت پس از اولین تماس، آماده ارائه خدمات است. همچنین این طرح، شامل ۵ بار تماس در سال و ۲ بار مراجعه کارشناسان سانیار جهت به روز کردن Firmware سرورها و عملیات PM (Preventive Maintenance)  است. ویژگی اصلی این طرح، ارسال سرور جایگزین در صورت طولانی‌شدن زمان رفع مشکل و یا انتقال سرور به خارج از شرکت تحت قرارداد در موارد خاص است.

طرح پلاتینیوم: طرح پلاتینیوم یک طرح ویژه است که برای شرکت‌ها و سازمان‌های بسیار بزرگ طراحی شده. در این طرح خدمات سانیار شرایط خاص متقاضی پس از بررسی کامل در نظر گرفته شده و  پیشنهاد ویژه‌ای برای آن آماده و ارائه می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما