En
خانه > گواهینامه ها
گواهینامه ها

خرید یک ذخیره­ ساز کار دشواری نیست اما مانند تمام انتخاب‌های دیگر جزییاتی دارد که توجه به آن‌ها می‌تواند یک خرید ایده‌آل و مطابق با نیازها را تضمین کند. برای خرید Storage، دو فاکتور اصلی و مهم یعنی بودجه و امکانات یک دستگاه اهمیت دارد.

اولین سوالی که در ذهن هر خریداری شکل می‌گیرد برند یا نام تجاری دستگاه است. برند دستگاه می‌تواند تعهد سازنده به کیفیت و دوام محصولات را مشخص کند، ضمن اینکه برخی برندها دارای فناوری‌های اختصاصی و  منحصربه فردهستند.

برند Infortrendدر سال 1993 فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت پیشرودرارائه راه حل هایی باو کارایی بالا جهت ذخیره سازی اطلاعات شبکه باتمرکزبرکیفیت ، اطمینان و ارزش می­باشد. به طورکلی تجهیزات ذخیره­سازی های Infortrendدارای یک سطح فنآوری پیشرفته بوده و در این صنعت یکی از بهترین تیم های R&Dدارا می­باشد.

به گونه­ای که توانسته است بصورت تخصصی تمام جنبه های سیستمهای ذخیره سازی،ازجمله سختافزار،سیستم عامل،نرم افزارویکپارچه سازی سیستم را پوشش دهد.

همچنین محصولات این شرکت نسبت به قیمت فوق العاده مناسبی که دارد، دارای آخرین و به روزترین فایل سیستم کنترلی و مدیریتی ZFSنیز می­باشد و می­توان آنرا بهترین تجهیزات رده خویش در حوزه قیمت به کارایی دانست.

 

شرکت ایمن دیدبان شبکه تنها نمایندگی محصولات Infortrend در ایران می­باشد.

 

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت ایمن دیده بان شبکه می باشد
طراحی و پیاده سازی : برآیند تجربه