سرور HPE ProLiant DL180 Gen10؛ ایده‌آل کسب‌وکارهای کوچک

سرور HPE ProLiant DL180 Gen10؛ ایده‌آل کسب‌وکارهای کوچک

سرور HPE ProLiant DL180 Gen10 یک محصول از رده‌های ابتدایی سرورهای HPE است که بیشتر به کار کسب‌وکارها و ارایه‌دهندگان خدمات در ابعاد کوچک می‌آید.


سرور HPE ProLiant DL180 Gen10؛ ایده‌آل کسب‌وکارهای کوچک

سرور HPE ProLiant DL180 Gen10 یک محصول از رده‌های ابتدایی سرورهای HPE است که بیشتر به کار کسب‌وکارها و ارایه‌دهندگان خدمات در ابعاد کوچک می‌آید.
در واقع این محصول برای مشتریانی که به کیفیت محصولات HPE نیازمندند اما ضرورتا به دنبال قابلیت‌ها و ویژگی‌های راه‌حل‌های بزرگ‌مقیاس نیستند، ایده‌آل به نظر می‌رسد. مثلا ممکن است برای اداره یک دفتر کوچک که همواره به داده‌های در دسترس نیاز دارد اما لزوما به عملکرد بسیار رده‌بالا نیاز ندارد از این سرور بهره‌ بگیرید.

عملکرد سخت‌افزاری بهینه

سرورهای HPE ProLiant DL180 Gen10 از طریق دو سری پردازنده‌های Intel Xeon Scalable 3200-8200 وIntel Xeon Scalable 3100-4100 کار می‌کنند که در مجموع از 24 هسته بهره‌ می‌گیرند و از 1 ترابایت حافظه رم DDR4 پشتیبانی می‌کنند. این سرورها نوعی سرور 2U به حساب می‌آیند در نتیجه به شیوه‌های متفاوتی قابل تنظیمند (در مقایسه با سرور DL160 که 1U است و از این نظر محدودیت‌های بیشتری دارد). برای مثال می‌توانید سرور HPE ProLiant DL180 Gen10 را با 12 درایو form factor بزرگ پر کنید.

مدیریت جامع، ایمن و به‌صرفه در سرور HPE ProLiant DL180 Gen10

سرور DL180 Gen10 قابلیت‌های جامع و وسیعی در زمینه مدیریت فریم‌ور ارایه می‌دهد. این امکانات از طریق سیستم مدیریتی HPE iLO5 در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و ایمن‌ترین استانداردهای موجود در صنعت از طریق تکنولوژی‌های محافظتی و مدیریتی، سرورهای مشتریان را از گزند حمله‌ها و نفوذ‌ها مصون داشته و امنیت فریم‌ورها را حفظ می‌کند.
قابلیت HPE InfoSight یک ابزار تحلیلی ابری را در اختیار مصرف‌کننده قرار می¬دهد و مشکلات را پیش از آنکه کسب‌وکار را با خطر مواجه کنند تشخیص می‌دهد. همچنین قابلیت HPE OneView امکانی خودکار برای استقرار، تامین، به‌روزرسانی و تلفیق زیرساخت‌های ذخیره‌سازی، محاسباتی و شبکه را برای کاربران فراهم می‌آورد.

گزینه ایده‌آل کسب‌وکارهای کوچک

برای کاربرانی که قصد ندارند هزینه نسبتا سنگینی را صرف خرید سرور کنند و کسب‌وکار نسبتا کوچکی دارند استفاده از سرور HPE ProLiant DL180 Gen10 ضروری و ایده‌آل به نظر می‌رسد. در این شرایط مشتری به سطح‌بالاترین قابلیت‌های عملکردی نیازی ندارد اما تمامی قابلیت‌های مدیریتی، دسترسی همیشگی و کیفیت و اصالت یک سرور HPE را در اختیار خواهد داشت.
امکانات این مدل از سرورهای شرکت HPE با هزینه ای به‌ صرفه در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد اما با این وجود اگر هر یک از مشتریان قصد داشته باشند درون سرور از پردازنده‌های مرکزی قدرتمندتر یا رم بیشتری استفاده کنند طبعا هزینه نیز افزایش خواهد یافت؛ با این حال مدل پایه این سرورها ترکیب فوق‌العاده‌ای از به‌صرفه‌بودن و امکانات مدیریتی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما