دوره آموزشی HPE MSA Storage

دوره آموزشی HPE MSA Storage

دوره آموزشی HPE MSA Storage


دوره آموزشی HPE MSA Storage

یک آرایه دیسک، در واقع یک سیستم ذخیره‌سازی است که از چندین درایو دیسک تشکیل شده است. این فناوری با فناوری محفظه دیسک متفاوت است چرا که آرایه حافظه کش دارد و عملکرد‌های پیشرفته‌تری چون رمزگذاری و مجازی‌سازی را امکانپذیر میسازد.
HPE MSA Storage مجموعه متنوعی از آرایه‌ها، درایوها و گزینه‌های دیگر را در اختیار کسب‌وکارهای کوچک برای پاسخ به نیازهای مربوط به ذخیره‌سازی قرار می‌دهد. در دوره آموزشی HPE MSA Storage اطلاعات به روز درباره راهکارهای ذخیره‌سازی محصولات HPE در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.
در این دوره آموزشی فواید و قابلیت‌های محصولات خانواده HPE MSA به تفصیل توضیح داده می‌شوند (آشنایی با نسل‌ها و مدل‌های گوناگون HPE MSA در کنار توصیف معماری و قابلیت‌ها). فرایند ذخیره‌سازی مجازی پیاده‌سازی می گردد و در عین حال شیوه مدیریت ذخیره‌سازها در کنار چگونگی تعمیر، نگه‌داری و پشتیبانی آن‌ها آموزش داده می‌شود.
این دوره آموزشی برای مشتریان شرکت ایمن‌ دیده‌بان شبکه برگزار می-شود و مشتریان با گذراندن این دوره می‌توانند با دسترسی به دانش روز و درک دقیق‌تر از مبانی نظری، بهترین بهره‌وری را از دستگاه ذخیره‌ساز مورد نظر و مناسب خود دریافت کنند. گذراندن این دوره برای مشتریان این امکان را فراهم می‌آورد که در زمان خرید مشخصات و پیکربندی ایده آل محصول مورد نظر را برای کسب و کار خود انتخاب نمایند.
نیروهای فنی شرکت ایمن دیده‌بان شبکه نیز در این دوره آموزشی شرکت کرده و پس از اتمام آن مدرک HP Storage را دریافت کرده‌اند. نیروهای خدماتی با گذراندن این دوره آموزشی و دریافت مدرک با جدیدترین سرفصل‌های روز حوزه ذخیره‌سازی در کنار دانش عملی حاصل از تجربه، بهترین کیفیت خدمت‌رسانی را به مشتریان شرکت ارایه می‌دهند و طیف وسیع نیازهای مشتریان را با دقیق‌ترین ارزیابی‌ها و بهترین راه‌حل‌ها برطرف می‌نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانه خدماتتماس ارتباط با ما